| padureflorina a întrebat:

E vreo problema daca am mult spatiu intre sani? Cu timpul acesta se poate reduce daca mai cresc sanii? Mama mi-a zis ca si ea a avut spatiu mare si nu s-a micsorat cand au inceput sa creasca sanii, dar nici ca a deranjat-o. Pe mine una ma face sa ma simt complexata.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti complexata, asa e forma sanilor tai si asta e modul lor de creștere. Nu toate fetele sunt la fel. Iubește te asa cum esti happy

| Madalina1837 a răspuns:

Asta nu e problemă, astăzi sunt sute de modele de sutien care sa te ajute. Încearcă să te iubești asa cum esti?