| anonim_4396 a întrebat:

happy As dori un sfat legat de par! Eu il am ondulat si nu stiu cum sa fac ca dupa spalare sa imi mentin buclele, deoarece daca il pieptan, automat se distrug onduleurile! Am incercat sa imi dau cu spuma, dar din pacate a doua zi pare foarte neglijent si nepieptanat! Ma puteti sfatui cu ceva, va rog frumos? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Aimée34 a răspuns:

Parul ondulat e cel mai frumos natural! Te admir ca incerci sa-ti pastrezi podoaba capilara si ca nu incerci sa o indrepti.
Eu, una, dupa ce imi fac baie, imi las parul sa se usuce natural si apoi il descurc cu mana.Ca el sa para sanatos ar fi dragut daca te-ai spala cu sampon si apoi cu balsam sau ai aplica o masca facuta in casa/ o masca de la Gerovital(e extraordinara)- ajuta foarte mult buclele sa se contureze.
Nu-ti usca parul cu phoenul pentru ca-ti strici buclele si devine matura.
Sper ca te-am putut ajuta!

| AnnaMaria27 a răspuns (pentru Aimée34):

Mersi frumos pentru raspuns!happy

| Aimée34 a răspuns (pentru AnnaMaria27):

Npc! happy