| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU aseara am avut un vis foarte ciudat : am visat ca eram in casa la bunica mea decedata pe care am iubit-o foarte mult si ea pe mine la fel, cu bunicul care inca este in viata dar nu am avut o relatie asa de buna ca si cu bunica. deci sa incep : cand am sosit la el acasa era foarte socat ca a vazut-o pe bunicamea si eu nu prea il credeam, pana cand am vazut-o si eu statea in dreptul usii si se uita fix la mine si eu ma speriam foarte rau de parca vazusem ceva foarte urat... si pana la urma am plecat din casa impreuna cu bunicamiu ca aman2 eram foarte speriati ca aparea mereu. de ce oare am avut acest vis inseamna ceva? de ce m-am speriat de ea in vis ca eu daca as vedea-o in realitate as imbratisa-o sad funda + vot cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Poate ca trebuie sa-i faceti vreo pomana sau ceva. Dati ceva de pomana pentru ea, sau un acatist la Biserica sau nu prea stiu cum se face. Sau poate ca doar ti-e dor de ea si de aia ai visat-o si ti s-a parut ciudat.

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru EvangelineLovin):

De ce te-ai speriat de ea?

1 răspuns: