| Magdalena234 a întrebat:

happy Ce as putea sa imi cumpar? happy Adica haine, accesorii, parfumuri etc. Sunt in Spania si am 75 de euro si nu stiu ce sa fac cu ei laughing Nu imi trebuie un anumit lucru, nu am nevoie de ceva clar, specificlaughing Si nu vreau sa strang banii pentru ca nu am de ce. Daca spuneti de exemplu haine : ce fel de haine? [daca puteti puneti poze] bineinteles ca eu o sa caut sa vad de unde pot lua acel gen de haine mai ieftin, pentru ca nu vreau sa imi iau un maieu la 50 de euro sau asa ceva laughing vreau sa imi iau mai multe de 75 de euro happy Adica nu stiu spuneti-mi ce fel, imi puteti da poze, ce se poarta gen fesuri, pulover si sa imi spuneti exact celaughing Daca ziceti accesorii : ce fel de accesorii etc etc happy sau articole esentiale de imbracat sau mna laughing
Apreciez orice fel de idee / raspuns atata timp cat nu primesc raspunsuri gen : Nu ne pasa ca ai bani, de unde sa stim noi de ce ai tu nevoie, ai bani si te-ai gandit sa te lauzi sau asa mai departe happy
DAU FUNDA pentru cel mai lung raspuns, cele mai multe idei interesante si folositoare [bineinteles cu tot cu poze daca gasiti sau cu detalii]

9 răspunsuri:
| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Pai sa începlaughingcând am fost in Italia, n-am intrat nicidecum in magazine de fitelaughingmergeam la bazaruri, magazine chinezesti si târguri in aer liberlaughingnormal ca îmi luam cele mai ieftine chestiilaughingcat mai multe. Poti începe sa cauti magazine de genul.Ai putea sa te uiti la ceasuri,se poartalaughingde fapt mereu s-au purtat. Diferite accesorii de par,bentite elastice de toate culorile,clamite,elastice(cine stie când ramai fără). Acum fiind iarna probabil o sa fie hainele de vara la reduceri, poate gasesti niste tricouri, rochite. Poti sa cauti o geaca mai groasa tip army, se poarta anul astabig grin verdele acela kaki, imblamite. Poti sa cauti colanti imblaniti, ca tot vine iarna.Ugg-uri ieftine.Se poarta caciulile cu mesaje pe ele, gaseste un fes cat mai dragut.Sau o sapca snapbackbig grinCauta tot felul de esarfe groase:Xsi te poti uita si dupa cerceilaughingde obicei ma uitam la genul "2 euro 5 perechi" sau ceva genlaughingmai poti sa te uiti dupa tenesi, cizmulite.Blugii cu talie inalta se poarta. Poate o camasabig grin Sa te uiti si la machiaje, poate gasesti ceva reduceri.

| Magdalena234 explică (pentru AlenaVictoriaMaria):

M-ai ajutat foarte mult, mersi :o3 Astept sa vad daca mai primesc raspunsuri, daca nu, primesti funda :D. Si eu tot de pe acolo imi cumpar haine :)) Dar mai sunt si reduceri foarte mari de ex. in 6 ianuarie cand hainele din h&m, bershka [ sa zicem ] sunt la reduceri foarte mari, de ex. bulzitele sunt peste 10 euro, adica 13-15 [si mult mai scumpe] si alea de la 15 le poti gasi chiar la 3 euro deci mna, abia astept :3 :))) Si in madrid la targuri, maieuri cu 3 euro sau chiar 3 la 2 euro sau alte prostii si poti sa gasesti lucruri misto :o. :)) In 6 ianuarie cred ca o sa imi cumpar haine pentru primavara / vara :D Colanti trebuie sa imi cumpar, daca as putea numa colanti as purta :)))))ugg-urile nu mai imi plac trebuie sa imi cumpar niste ghete gen asteahttp://1.bp.blogspot.com/......37_550.jpg si niste ghete de genu http://img20.olx.ro/......grafii.jpg dar putin mai finute, mai girly :)) si trebuie sa imi personalizez niste tricouri ca stiu niste mesaje super faine :)) + sa imi cumpar niste fesuri :)) si esarfe si lanturi ca cercei nu prea port si daca port, port d-aia de aur / argint :D machiaje nu imi trebuie, nu ma machiez :)) Doamnee nu stiu cu ce sa incep ca vreau sa imi cumpar multe dar trebuie sa stiu exact ce sa nu imi cumpar prostii :)) si acuma nu am bani de tot ce vreau :)))) Nu stiu de ce ti-am scris atata dar e ok, stiu ca nu te intereseaza :)) Oricum mersi mult :*

| jrockfreak a răspuns:

Eu categoric mi-aș lua Converși laughing din câte am înțeles, în țară la noi nu prea găsești originali, doat în străinătate. Sau vezi în magazinele de machiaj sau parfumerii găsești parfumuri foarte fine în jur de 30-40 de euro, cum ar fi Gucci. Depinde ce îți place, doar plimbă-te și cumpărăți ce-ți face cu ochiușwinking

| Magdalena234 explică (pentru jrockfreak):

Tocmai am zis ca nu vreau chestii asa scumpe laughing Conversi am dar mersi de idee, poate mai imi cumpar o pereche dar alt model laughing parfume acuma am deci nu cred ca mai imi cumpar dar trebuie sa ma uit big grin

| jrockfreak a răspuns (pentru Magdalena234):

Eh, atunci fă cum a scris cineva mai sus și tatonează magazinele ieftine laughing

| Magdalena234 explică:

Toata familia e cu mine happy

| Corina_Nicoleta_Soceanu_1987 a răspuns:

Comada-ti ceva de pe ebay sau aliexpress!happy

| Magdalena234 explică (pentru Corina_Nicoleta_Soceanu_1987):

Nu imi place sa comand, prefer sa cumpar direct din magazine big grin

| Andrey48 a răspuns:

Pai... poti sa-ti un parfum foarte bun frantuzesc... Play Givachilaughing)