| MissVamp a întrebat:

Poti sa te angajezi la 12 ani? ma rog as vrea sa strang bani pe timpul verii si am nevoie ca va incepe scoala si parintii imi dau bani dar vreau sa strang pentru haine! fara batai de joc! fundita pentru un raspuns frumos!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu te poti anga pana la 15 ani si de atunci pana la 18 numai cu acordul parintilor.

1 răspuns:
| Ellutsaaaa a răspuns:

Buna, cred ca ai putea totusi sa ajuti o vecina sau bunicii in schimbul unor banuti. Apoi ii strangi si vei avea suficienti banuti.