| Magdalena234 a întrebat:

happy
Am o intrebare mai ciudata laughing Ce as putea sa imi cumpar? happy Adica haine, accesorii, parfumuri etc etc. Sunt in Spania si am 75 de euro si nu stiu ce sa fac cu ei straight facelaughing Nu imi trebuie un anumit lucru, nu am nevoie de ceva clar, specific am tot ce vreau laughing Si nu vreau sa strang banii pentru ca nu am de ce.
Daca spuneti de exemplu haine : ce fel de haine? [daca puteti poze] bineinteles ca eu o sa caut sa vad de unde pot lua acel gen de haine mai ieftin, pentru ca nu vreau sa imi iau un maieu la 50 de euro sau asa ceva laughing Adica nu stiu, daca imi spuneti haine, spuneti-mi ce fel, imi puteti da poze, ce se poarta gen fesuri, pulover si sa imi spuneti exact ce laughing) Daca ziceti accesorii : ce fel de accesorii etc etc happy
Apreciez orice fel de idee si raspuns atata timp cat nu primesc raspunsuri gen : Nu ne pasa ca ai bani, de unde sa stim noi de ce ai tu nevoie, ai bani si te-ai gandit sa te lauzi sau asa mai departe happy
DAU FUNDA pentru cel mai lung raspuns, cele mai multe idei interesante si folositoare [bineinteles cu tot cu poze daca gasiti sau cu detalii]