| LissLiss a întrebat:

ce ati folosit bun si eficient pentru regenerarea parului?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este chiar indicat pentru stimularea creșterii părului, uleiul de ricin.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ulei de ricin.
Se aplică cu 40 de min. înainte să faci baie la cap.
Baftă!

| callie2 a răspuns:

Masca loreal professionel fiberceutic, ulei de cocos, foarfeca sad

| tranquilaaa a răspuns:

Petrol

| vlady434 a răspuns:

Salut! Incearca ulei de masline si ulei de ricin, in cantitati egale, si aplicate la radacina parului.Sau,si mai natura, cu frunze de nuc.Trebuie fierte, si te speli cu apa (o sa fie verde, dar nu-i nimic, nu musca laughing ). Sper ca te-am ajutat.

| AnneღU a răspuns:

Tratament complet de la Gerovital plant happy

| queen19222 a răspuns:

Poti sa-ti taia varfurile sau poti folosi ulei de ricin.
Numai bine!

| iwishicould a răspuns:

Sampon balsam si masca de la garnier goodbye damage happy

| MissVanity a răspuns:

Balsamul de la Pantene este destul de bun!

| mdeliii a răspuns:

Buna! Incearca otet! Iti pui intr-o canuta, aplici dupa te speli bine si o sa ai rezultate dupa o luna! big grin Eu folosesc iti face parul matasos! Funda? big grin