| Kayn221 a întrebat:

Ce parere aveti despre pudra aia neagra de albire a dintilor? Este buna? Ajuta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Recomand!
Foarte mulțumită de rezultat, încă de la prima utilizare dintii sunt mai strălucitori. Dupa mai multe încercări cu produse de genul, am ajuns la concluzia ca aceasta pulbere nu se compara cu alte produse de pe piata, se vede ca e made in Germania. Nu sensibilizeaza dintii si totusi ii albește! Recomand!
TD
Theo Doris

10 Mai 2018

Achizitie verificata

Merita banutii
Sunt multumita de produs. Chiar are efect de albire dupa a 4 a utilizare. Curata foarte bine dintii si indeparteaza petele de pe ei.
Am folosit produsul in combinatie cu o pasta de dinti, aceasta fiind tot pe baza de carbune.
O sa mai iau, deoarece merita din plin.
M
MARIAN

19 Aug 2018

Se vad rezultate inca de la prima utilizare
Este a 3-a oara cand cumpar acest produs pentru sotia mea deoarece a purtat aparat dentar. Produsul este foarte bun. Se vad rezultate inca de la prima utilizare si se imbunatatesc vizibil cu fiecare utilizare... Trebuie doar folosit

2 răspunsuri:
| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute