| Tucică a întrebat:

Ce parfum imi recomandati pana in 80 lei care sa persiste, sa fie atractiv pentru femei b-) si sa miroase bine.

P.S: Sunt baiat. laughing

Răspuns Câştigător
| Amaterasu a răspuns:

@N-a zis ca da funda.straight faceParca sunteti pe pe youtube cand cereti thumbs up-rui.
Eu zic din Avon sa-ti iei Full Speed, True Force sau din alte magazine KRONOS. Miros foarte bine toate.Bafta.happy

6 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Mie sincer imi plac: Perceive de la Avon, Hugo Boss si cel mai mult Ultraviolet man de la Paco rabanne, am si eu dar pentru femei din toate.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Eu una prefer;
http://www.nivea.ro/Produse/Deodorante/black-and-white acesta tine foarte mult

si
http://www.rossmannversand.de/......spray.aspx il adooor este preferatul meu, ti-l recomand foarte multttt

Sper ca te-am ajutat

| ElvisTare a răspuns:

Axe malaughingSi ingerii vor cadea in ispitalaughing

| Hardy2000 a răspuns:

laughing Incearca DENIM sau AXE.Eu pe astea le folosesc si au succes la fete laughing

| crackcrack a răspuns:

STR8,michael schumacher sau playboy. Bafta la femei.
FUNDA?
PS: fiecare femeie are gusturi diferite si nu cred ca le poti impaca pe toate cu un singur parfum.

| jolijoli a răspuns:

Parerea sincera a unei fete:conteaza sa te ingrijesti dar sa nu crezi ca parfumul ala are efect magiclaughing