| Mayta a întrebat:

Cine stie cum pot fi eliminate vergeturile..sau sa le fac sa fie cat de cat mai putin vizibile?happy

Răspuns Câştigător
| névtelen a răspuns:

Crema Retin-A cu Tretinoin
S-a demonstrat ca lotiunile care contin aceasta substanta reduc aspectul neplacut al vergeturilor. Inainte de a cumpara aceasta crema, treci pe la medic ca sa iti dea o reteta. Acest gen de creme au efect mai bun pe vergeturile aparute recent. Nu trebuie sa folosesti cremele cu tretinoin daca esti insarcinata sau alaptezi. Exfoliaza-te zilnic si, daca poti in perioada asta, daca nu, in vara bronzeaza-te.

1 răspuns:
| thebamboocea a răspuns:

Mie nu mi s-au dus cu nimic. bronzata nu se vad, asa ca m-am obisnuit cu ideea. nu e asa grav