| Inela a întrebat:

Cum adica sa-ti pui folie in jurul taliei si sa mergi sa faci sport? Ce fel de folie? La ce ajuta?

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Folie alimentara, transparenta, cum ti s-a spus mai jos, ajuta sa transpiri si sa arzi grasimi, poti sa o pui si pe picioare si cam in orice zona vrei sa slabesti mai repede;
Sfat! Pe langa sfaturile de mai sus, poti incerca un truc simplu care te va ajuta sa arzi gradimile de pe burta. Achizitioneaza o folie alimentara de celofan, maseaza-ti abdomenul cu o solutie formata intr-o lingurita de ulei de masline si 5 picaturi de ulei esential de ienupar si apoi infasoara-ti zona abdominala cu doua straturi de folie. Lasa acest sa actioneaza peste noapte. Evident, pentru rezultate vizibile, este recomandat sa repeti acest tratament mai multe zile la rand (cel putin 15), insa este recomandat sa scazi cantitatea de ulei esential pentru a evita aparitia iritatiilor http://sanatate.acasa.ro/......47975.html

| mona a răspuns:

Folie alimentara, ajuta sa tranpiri mai tare, sincer eu am folosit si nu mi a fost de nici un ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate folosi folie alimentara http://images6.bizoo.eu/......806456.jpg
si pe abdomen arata asa: http://st.pentruea.md/intext/2013/04/20130405124736.jpg
si ajuta atunci cand faci jogging sa transpiri mai mult si astfel sa slabesti mai repede

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca transpiri mai mult => slabesti mai repede?

Voi GANDITI inainte sa spuneti asemenea idiotenii?

Mai documentati-va despre cum arde corpul calorii.

Transpiri mai mult => pierzi mai multa APA, nu calorii.

| adelinna21 a răspuns:

Folie din plastic alimentara.transpiri repede si arzi grasimea.iti infasori talia de 2-3 ori cu folie.ai grija sa nu te strangi rau.folia te ajuta sa transpiri si sa mentii umiditatea acolo.

| jwatson a răspuns:

Inca un sfat inutil pe care l-ai citit pe vreun site de gagici prostute. Nu te ajuta la nimic nicio folie. Daca transpiri nu inseamna ca transpiratia e grasime, inseamna ca apa iese din organism. Nu te ajuta.