| Briosicaaa a întrebat:

Daca fac sport cu folie de plastic infasurata in jurul taliei, coapselor slabesc mai repede in locurile respective?big grin
Fundaaaaaaaaaaaa:Xbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| StelutaDintreNori a răspuns:

De slabit nu se slabeste pe zone, ci pe tot corpul. Doar muschii se dezvolta in anumite zone cu anumite exercitii. Folia te va incalzi si vei transpira, vei elimina apa in exces, dar mai bine te imbraci mai gros decat sa iti sufoci inutil pielea in anumite locuri.

2 răspunsuri:
| Larisa999 a răspuns:

Nu. Sa nu pui folie pentru ca e o prostie. Cand eram mica vroiam sa slabesc cu folie dinaia si nu m-a ajutat la nimic. Nu trebuie sa mananci asa de multe dulciuri dar nici mancare nu multa. Multe mese pe zi dar mici happy Si sport mult big grin Alegat, inot, dansuri. Orice iti place tie happy

| Crissa02 a răspuns:

Daaa,metoda asta am incercat-o si eu mai demult, sa stii ca e foarte ok...bine ca mi-ai amintit sa ma reapuc iar!