| Fiorella18 a întrebat:

TPU! Cum as putea da jos grasimea de pe burta fara sport si dieta? Mananc normal, nu fac excese alimentare dar nu pot tine diete, le urasc. Mi se pare o tortura sa nu ai voie sa mananci ceva. Nu exagerez cu nimic dar imi place sa mananc cate putin din orice. Nu sunt grasa, am greutatea potrivita, ma deranjeaza numai zona abdomenului unde se depune foarte usor grasimea. Cat despre sport, starea mea de sanatate nu imi permite sa fac prea mult... Daca aveti vreo idee care functioneaza, astept sfaturile voastre. P.S: Va rog sa va abtineti de la comentarii rautacioase sau fara bun simt. Daca aveti un raspuns folositor, va sunt recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Asa sunt si eu, la picioare nu sunt grasa in schimb la burta...nu am burta exagerat mare, dar totusi e laughing Eu una, fac 100 de abdomene in fiecare seara, as mai face si alte exercitii dar nu imi permite timpul si sunt si obosita(examenele astea ma terminahee hee
Parerra mea e ca nu poti sa dai grasimea de pe abdomen jos fara pic de efort, ai putea sa nu mananci mai nimic toata ziua dar s-ar putea sa iti vina rau... sfatul meu e sa mananci mai putin si minim 25 de abdomene pe zi ar fi ok, in catava luni o sa vezi rezultate;*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să faci plimbări și hidratare.
Pa, pa.

| petrescuionut a răspuns:

Fai ma si tu acolo sara 30 50 abdomene ca daca faci tot asa nu slabesti tu nici in 10 ani iti place sa stai asa bravo tie dar iti recomant abdomene acolo 5 minute din viata in cateva luni frumusete happy

| Fiorella18 explică:

Am precizat in intrebare ca nu imi e usor sa fac sport, cel putin nu intens, din cauza unor problem cu inima. Iar abdomenele mie mi se par destul de intense ca exercitiu fizic. Am sa incerc totusi, sa vad daca nu mi se face rau.

| GoodLuck10 a răspuns:

Hei! Ai putea sa incerci sa nu mananci dupa ora 6 sau 7, cum alegi tu, si sa faci seara, inainte sa te culci cateva abdomene, in jur de 30. Sper ca te-am ajutat! happy