| xXGaBiXx a întrebat:

Cum pot sa fac muschi mai repede fara sa folosesc proteine si sa merg la sala? As vrea sa dezvolt mai mult pieptul. happy

7 răspunsuri:
| LionDen a răspuns:

Intrebarea asta e de genul...cum imi potolesc foamea fara sa manancthinking

| xXGaBiXx explică (pentru LionDen):

Wooaaaaaw ce raspuns -.-

| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai cum. Decat sa tonifici putin.
Muschii se fac LENT cu : alimentatie ca lumea ( 5 mese pe zi, bogate in proteine ), odihna, antrenament bine pus la punct LA SALA ( nu flotari si abdomene ) si suplimente ( proteine, etc. )

Răspuns utilizator avertizat
| paulthebest a răspuns:

Frate incerca sa faci flotari si exercitii fizice. Nu ignora foamea daca nu mananci suficient nu vei face muschi niciodata. BFT

| mykys a răspuns:

Ca sa dezvolti pieptul si partea apdominala fara sa mergi la sala! simplu inoata 20 min pe zi si fa apdomene si flotari in 1 luna esti bosss asa am facut eu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mykys):

Intr-o luna e boss? muschii se fac in ani de zile mah laughing Si la sala, acasa faci muschi din parti. Si de asemenea cu o nutritie care sa-ti asigure 1.5 - 2 grame de protiene / kilocorp pe zi, altfel nu cresti oricat de tare ai trage.
Du-te la sala, fa impins cu haltera, fluturari cu gantere, etc., asa se fac pectorali adevarati. Dar nu intr-o luna laughing
Cu flotari si abdomene faci doar tonificare. P.S. : cu abdomene lucrezi partea superioara a abdomenului, partea inferioara o lucrezi in vreun fel? Ca sfat, baga si ridicari de picioare din atarnat.