| DownAnima a întrebat:

Daca eu am parul mai scurt nici chiar scurt cat de cat lung,si se increteste repede, adica nu sta drept deloc se "bucleaza" bretonul imi sta mereu cret si nu stiu cum sa ma tund eu nu mai vreau sa fiu cret aveti idee daca pot face ceva in afara de fixativ, gel, o tunsoare ceva potrivita? am capul mai oval nu rotund. Funda

Răspuns Câştigător
| ellaaaaaaa a răspuns:

La fel pateam si eu.
Cand te speli pe cap..foloseste balsam de par..de la Kallos de exemplu. si dupa ce te clatesti de el til pieptani asa ud. cand iesi din baie nu ti`l mai sterge cu prosopul si usucal de jos in sus.
poti sa te faci cu placa. si drept/bucle depinde cum vrei. si folosesti ulei cand te faci.
Funda?

| ellaaaaaaa a răspuns (pentru ellaaaaaaa):

Pardon. de sus in jos. ca sa nu se mai ridice si onduleze asa repede

3 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Alta intrebare de prost rolling on the floorlaughing

| AvrillTheBest a răspuns:

Pune-ti permanent happy poate ca asa va merge big grin Cu placere laughing