| nupebunezau a întrebat:

Buna,TPU!
Doi ani de zile am folosit placa de intins parul,iar acest fapt mi-a afectat grav parul. Parul meu era cret,deoarece acum,din cauza placii nu mai este.
Imi poate spune cineva daca exista ceva care iti face parul drept? Dar care sa aiba rezultate! Nu mai vreau sa imi ard parul deoarece creste foarte greu.
Dau funda, si astept cat mai multe sugestii! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristinaAlina19950831 a răspuns:

Tratamentul cu cheratina este foarte bun pentru indreptarea parului si e natural

| nupebunezau explică (pentru CristinaAlina19950831):

Afecteaza cu ceva parul? Ma refer in timp.
Apropo, ai incercat acest tratament?

| CristinaAlina19950831 a răspuns (pentru nupebunezau):

Nu cred, nu am auzit sa il afecteze, avand in vedere ca e alternativa naturala pentru un par drept.Mai mult de atat,am citit mai demult ca ajuta parul deteriorat,il regenereaza, il intareste si protejeaza de efectele pe care le are soarele, frigul, clorul, chestii din astea asupra parului.

| CristinaAlina19950831 a răspuns (pentru nupebunezau):

Sincer eu una am auzit ca este bun. Sfatul meu este sa te documentezi pe google despre acest tratament si asa vei decide daca vrei sa il aplici. Sper ca te-am ajutat scumpa mea:*

4 răspunsuri:
| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Cauta pe youtube : strainght hair no heat si iti vor aparea mai multe clipuri de ale americancelor.