| anonim23091001 a întrebat:

Buna TPUhappy E o idee buna sa ma vopsesc bruneta semipermanent? Eu am parul natural saten inchis, dar mereu mi am dorit sa vad cum mi ar sta bruneta, oricum nu ma fac permanent, dar nu stiu ma gandesc oare prinde negrul pe satenul meu? A mai incercat cineva? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti o pozua selfie si poti incerca toate culorile si nuantele cu Photoshop, fara sa te vopsesti.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă noi nu te cunoastem si nu putem sti cum iti va sta brunet, fiecare fată sau femeie este diferită, daca uneia îi sta bine brunetă alteia îi sta rau o imbatrineste totul depinde de tenul pe care il ai, cel mai bine mergi la un salon unde fetele alea vopsesc nonstop cliente si sunt experte sa iti recomande o culoare care te va avantaja 100% poate nu iti va sta bine bruneta poate vei gasi un ciocolatiu, sau roșcat sau blond, ce varsta ai?

| floruits a răspuns:

Bună seara!

Poți încerca să te vopsești brunetă. Este o culoare frumoasă! Dar dacă ai scalpul deteriorat sau iritat, nu o face.
Depinde și cu ce vopsea te dai.

" dar nu stiu ma gandesc oare prinde negrul pe satenul meu? "
Stai liniștită, nu poate.

Seară frumoasă.