| alina0 a întrebat:

TPU! Eu am avut acnee si acum nu mai prea am cosuri dar mi-au ramas urme de la ele pe obraz si se vede asa urat!
Imi puteti spune niste creme sau ceva cu care sa ma dau si sa scap de ele!
Va rog mult!
Dau funda!
:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| JustSimple a răspuns:

E o solutie Eryfluid cu care te dai zilnic dupa ce te speli pe fata.sora-mea a folosit-o si i-au disparut destul de repede! dar sa nu te dai cu mult.o gasesti la farmacii.

4 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Iti recomand Retin A, Isotrexin sau Glyco A - sunt agresive la inceput mai ales retin a si in per asta e periculos sa le folosesti ca te poti arde sau sa te alegi cu pete pigmentate pe fata.

Trebui sa eviti soarele soarele cat mai mult posibil si sa fol dimineata crema cu factor de prot 40 50 gen Fluid Uriage, Photoderm sau Avene. Sunt cam scumpe 50 de Ron dar altele nu sunt.

Si trebuie sa ai rabdare, tratat cateva luni 3 4 5 6 luni depinde de severitatea semnelor petelor.
Si eu am aceeas prb.

| iacob_2737 a răspuns:

Svr crema lysalpha cicapeel este special pentru urmele lasate de acnee. Se gaseste in farmacii. Aplicata timp de 2 luni odata la doua seri.

| nikol a răspuns:

Http://www.thebodyshop.ro/produse/skin-care/tea-tree.htm uite produsele astea sunt foarte bune pe mine m-a ajutat, sunt naturale

| ashley26pink a răspuns:

Poti incerca cu ulei din samburi de strugure, sunt la sticlute mici, si te dai pe fata uda. Merge foarte bine, si e si ieftin.