| cryss_6160 a întrebat:

Imi puteti recomanda ce sa folosesc inainte sa-mi indrept parul cu placa? Ce crema sau ce spay sa folosesc? Dau funda celui mai bun raspuns si voturi celorlalti!

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Îți spun din prima ce face placa de păr
Această placă de păr este cea mai dăunătoare părului. Niciun spray, cât de bun nu ajută.
Am citit pe internet un articol precum placa arde cel mai rău părul. Dacă întinzi părul zilnic sau săptămanal, chiar lunar vei avea surpriza să chelești. Am vorbit și cu unul dintre cei mai mari stiliști de păr în legătură cu placa și mi-au spus că este dăunătoare de nu se poate.
Acum eu îți spun un spray bun care oricum nu o să facă mai nimic, acesta este syoss.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

1 răspuns:
| AngieT a răspuns:

Este un spay de par impotriva deteriorarii lui prin temperatura ridicata (placa/ondulator, bigudiuri electrice etc) il gasesti in magazine new wave-wella happy sper ca te-am ajutat :*