| kissmypixles a întrebat:

Eu de obicei fac dus seara si dupa dus imi sta parul foarte aranjat si frumos dar dimineata cand ma trezesc este dezastru niste solutii ceva plsbig grin dau funda:*

p. s: sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Incearca sa dormi doar pe spate. Poti sa te dai cu fixativ sau spuma seara, sa fie parul fixat asa cum il aranjezi tu. Sau, daca esti matinal-ca mine, te poti spala si dimineata. Bafta!

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu imi fac dus dimineata si mi-l aranjez, am aceeasi problema si am rezolvat-o cum am crezut de cuviinta big grin

| Corynutza_7691 a răspuns:

Dupa ce il speli da-i forma dorita si apoi usuca-l cu feonul in forma respectiva. Dimineata doar il piepteni. Sau fa-ti-l cu gel.

| Ion a răspuns:

Incearca cu o caciula din bumbac. asa pateam si eu cand aveam parul mare. si era f lung, imi era pana la buze. seara dupa ce faceam baie, dormeam cu o caciula si dimineata imi statea frumos, aranjat. incearca asa.

| GeorgiV a răspuns:

Salut! Folosește ceva gel, și adoptă o freză mai "zăpăcită". Părerea mea!happy Seară faină!