| Doareu2804 a întrebat:

Eu de obicei sa spal pe par seara si imi sta foarte bine dar dimineata cand ma trezesc mi se lipesc firele si pare de parca nu m-as fi spalat... Eu am parul lins si ca sa imi stea frumos trebuie sa il ondulez dar vreau sa merg si cu parul meu lins, ce sa fac sa nu mai para nespalat a2a zi?

1 răspuns:
| cosminX a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie. Eu sti ce fac? Dimineata inainte de a merge la scoala ma trezesc pe la 6 jumate imi ud mainile de vreo 2-3 ori le trec prin par, dupa ma usc cu feonul si imi e ca nou laughing casa zic asa. Ma bucur daca te-am ajutat.