| chiftelutacrocanta a întrebat:

Imi spuneti un gand frumos despre viata de care sa ma prind dimineata cand o sa ma trezesc? De obicei ma trezesc cu ganduri rele despre viata, nu glumesc, imi spuneti voi un gand frumos despre viata de care sa ma prind dimineata cand o sa ma trezesc?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa gandesti pozitiv/viata este frumoasa/multumeste-te ca ai o casa/un pat cald si o familie care are grija de tine.
Gandeste-te ca este lume multacare nu au posibilitati si nici nu au unde sa doarma...
Fa o sfanta cruce si porneste la drum!
O zi frumoasa sa ai happy

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Unicorni si curcubee

| Rony23 a răspuns:

E frig si trebuie sa mergi pe jos ca nu ai bilet?

| ScarRz a răspuns:

Cand te trezesti, gandeste.te ca altii nu au nici macar patul din care tocmai te.ai ridicat, ca fiecare zi in care te trezesti e o binecuvantare si daca lucrurile naspa care ti se intampla nu te.au omorat ieri, inseamna ca astazi esti mai puternica.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Gandeste-te ca ai 10 pe linie laughing (in carnet)

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Sau te gandesti ca esti maretul si glumetul si ...gata.