| lizzy125 a întrebat:

Ce e mai bun, bigul de ras, sau epilatorul? Stiu ca cu epilatorul nu-ti creste asa de repede, dar imi ia vreo ora sa ma epilez. Dar cu bigul, n-o sa arate piciorul naspa? Mersi mult :*:*

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Epilatorul este mai bun, cu bigul s-ar putea să te iriţi să-ţi apară acele bubiţe roşii. Încearcă să te epilezi când ai mai mult timp.

| andreea_2538 a răspuns:

Cu aparatul, cu bigul creste mai repd si mai desangry

| ColoredLove a răspuns:

Crema epilatoare, scumpo.
nu te doare si in 3 min. esti gata. dar dintre cele doua epilatorul.
anyway nu uita:crema!

| Boniboon a răspuns:

Cu epilatorul.
Daca folosesti bigul, parul se va ingrosa foarte tare de la radacina.Si asa cum ai zis, cu epilatorul dureaza mai mult, dar nu iti creste atat de repede.

| Alex_2741 a răspuns:

Poi Lizzy happy cel mai bun este epilatorul. da dureaza mai mult dar este mult mai bun. cu bigul o sa arate nasol in ce sens o sa iti creasca mai des si mult mai repede. Poti sa incerci de asemenea si ceara calda big grin. si cu ceara este rapid si usor big grin. Succes

| madagascar a răspuns:

Ambele sunt bune, eu folosesc bigul si parul mi sa rarit foarte mult, si nu ai cum sa te iriti daca folosesti spuma de ras, faza cu bubite rosii se intampla daca nu e bigul bun sau daca nu folosesti spuma, poti sa folosesti si benzi cu ceara, e destul de rapid, eu am testat epilatorul da nu imi trebuie pentru ca doare, ma inrosesc, a fos groaznic, pentru cine suporta e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bun e epilatorul, desi e bun si bigulwinking