| JuicyCupcake a întrebat:

Eu iubesc sa ma machiez, si chiar si la ocazii multi imi zic ca ma machiez bine. Dar totusi as vrea sa ma machiez la scoala cat de cat. Nu as fi singura care sar machia dar dati-mi si mie niste idei cum as putea sa ma machiez. P.S. am 13 ani

3 răspunsuri:
| tyna90 a răspuns:

Eu iti recomand un BB Creme daca vrei un ten uniform, un blush natural, rimel si un eyeliner maro!

| emm1D24 a răspuns:

Este adevarat ca machiajul nu este chiar atat de "sanatos", dar nu prea pot spune nimic caci si eu ma machiez. Poti opta pentru fard de pleoape ceva mai natural, rimel, gloss sau luciu de buze si fond de ten si blush daca tu consideri ca ai nevoie.