| zw33ty a întrebat:

fetelor ce parere aveti de unghiile false cu gel?

12 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Sunt suuper, dar am auzit ca au efecte cancerogene sad

| Nolkyz a răspuns:

Depinde... Ce e natural e frumos intotdeauna. Daca ai unghii tari, care cresc fara probleme, care nu sunt casante etc, nu merita sa ti le distrugi cu gelul ala. Insa poate fi o solutie pentru cele care au unghii casante si care se exfoliaza foarte usor. In cazul asta as aplica un strat foaret subtire de gel transparent, fara tips (adica prelungire) si as lasa unghia sa creasca normal.

| janeD0oe a răspuns:

Sunt frumoase dar daca incepi sa-ti pui iti strica unghiile naturale deci trebuie sa le tot acoperi cu tips si gel. pune-ti doar daca o sa ai cum sa iti refaci modelul in fiecare luna

| zw33ty explică (pentru janeD0oe):

Eu am pus aceasta intrebare pentru a vedea parerile voastre happy eu aplic unghii false cu gel + tips la un super pret si pana acum toate clientele mele au fost foarte multumite happy :*

| janeD0oe a răspuns (pentru zw33ty):

Foarte misto si eu am niste prietene care se ocupa cu asta in iasi si le-am frecventat. am zis ca-ti strica unghiile pe dedesubt produsele folosite, le subtiaza si le exfoliaza eu asa am patit.ai putea sa ne spui daca tot te ocupi cu asta ce am putea face ca sa minimalizam efectul lipiciului dupa ce se scot tipsurile? mersi

| nyko06 a răspuns:

I-ti vor nenoroci unghiile tale naturale vor arata si fi ca o foita amarata si nusi vor reveni curand, cel mai bine e sa la faci pe atale sa arate impecabil happy.

| pinkqueen98 a răspuns:

Le ador!happy

| zw33ty explică (pentru pinkqueen98):

Daca esti din Bucuresti iti fac o super oferta :* add la id unghii. false20

| andreeaoprea a răspuns:

In loc sa dai bani sa iti puna unghii false mai bine ai investi intr-un lac profesional de unghii si mergi la un salon sa iti faca unghiile aprox o data pe luna. E satisfactia mai mare cand iti vezi propriile unghii aratand atat de frumosbig grin

| zw33ty explică (pentru andreeaoprea):

Eu doar am pus aceasta intrebare sa vad parerile voastre happy eu aplic unghii false si la un pret ok fata de pretul unui salon happy

| Kiki2001 a răspuns:

Eu zic ca-ti va strica unghiile.deci daca tot vrei sa iti faci unghiile cu ceva fatile cu oja si apoi cu lac transparent [ lacul trasparent iti va face sa nu-ti cada oja mai repede si iti va face unghiile mai groase si mai rezistente] [ nu se vor rupe mai repede ].

| AlinnaM a răspuns:

Too trashy! Sorry.