| MarinnelaEla a întrebat:

Buna TPU.
Forma corpului meu e de tip : Pară, doar că pentru vârsta mea am sânii mai mari decât ar trebui. Am o talie ingusta, apoi solduri nu foarte proeminente, apoi fundul care e foarte mare si ma deranjeaza, si apoi mai sunt si pulpele picioarelor care sunt iar foarte mari si deranjante. Sunt inalta pentru varsta mea 14 ani, am 1.70 m. Intrebarea este, ce rochie m-ar avantaja la banchet si daca pot purta tocuri sau e mai bine fără. ( FUNDĂ )

Răspuns Câştigător
| Serree a răspuns:

Http://img.kudika.ro/......002640.jpg ceva in genul acesta fara bretele si mai vaporoase, o sa se vada bine si cu tocuri si fara.