| pytycutza a întrebat:

Imi dati idei cum sa ma imbrac la scoala. Dau funda pentru cel mai bun razpuns.

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Botine, blugi stramti si o bluza larga legata cu un cordon dragut pe talie.

| pytycutza explică (pentru DrunkenRat):

Mersi mult de sfat meriti aceasta funda.

| DrunkenRat a răspuns (pentru pytycutza):

Cu placere happy! Ma bucur ca ti-am fost de ajutor si multumesc pentru funda happy.

8 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Decent, dar cu stil: o bluza draguta alba sau in culori pastelate, jeansi inchisi la culoare si mulati, (in loc de bluza merge si o camasa si cu un bolero sau cardigan pe deasupra). cizme, geaca mai lunguta si mai groasa, caciula, fular.

| MMihai a răspuns:

Cu niște haine cât mai obișnuite, posibil.
Pentru că este iarnă cu pantaloni, ca să nu răcești.
Pe cap trebuie să ai căciulă sau minimal un fes de lână, că este iarnă.
Tu la școală mergi să înveți, nu să faci parada modei.
Cu cât te vei îmbrăca mai elegant, vei atrage invidia și ura colegelor și a profesoarelor.
Deci trebuie să treci, cât mai neobservată.

| Jepatul a răspuns:

Niste blugi frumosi, o palarioara draguta si o bluja neagra:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te in asa fel incat sa nu atragi atentia. Niste haine obisnuite care iti plac cel mai mult; in care sa te simti comod. Evita culoarea rosie; roz...si hainele "cool" cum ar spune unii nu te avantajeaza.

| didi24mai2003 a răspuns:

Blugi stramti,bluza alba(stransa pe corp),cizme din piele inalte,curea stil lantisor, o caiula ca de eschimosi si o geaca de piele, iar pe dinauntru un pulover negru!

| qoncuizatorre a răspuns:

Buna stiu eu.Eu zic sa te imbraci cum iti doreste inimioara :X ascultama is foarte bun la moda :X