| Kayn221 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o crema de față pentru cosuletele alea albe de sub piele si daca se poate. ceva pentru roseata, mi se inroseste mijlocul nasului si obrajii uneori si e aiurea. As vrea sa am tenul mai alb, precum restul corpului, dar sunt rosu mai mereu.
Si o masca de par care sa il faca mai dur. sta mereu foarte lipit de cap, orice i-as face. Multi imi zic sa folosesc placa, dar nu am mai facut-o si nu prea ma pricep.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaEmma a răspuns:

Eu nu stiu niciuna dintre ele dar daca vrei sa scapi de pungile de sub ochi (daca ai) iti recomand crema de hemoroizi. Te pup!?