| Catalyna306 a întrebat:

imi puteti recomanda niste pastile de slabit EFICINTE. dar sa functioneze nu asa, aiurea.

Răspuns Câştigător
| N3pthys a răspuns:

Depinde foarte mult de nr de kg pe care vrei sa le dai jos. Daca e vorba de 3-5 kg poti incerca capsula de slabit de la Arpfarm (eu o folosesc.sa zicem regulat, avand in vedere ca in perioadele de stres tind sa ma ingras 2-3 kg). E drept ca sunt din plate, logic contin si chimicale, sunt 100% sigura ca nu-s cea mai buna alegere, insa sunt singurele pastile care la mine si-au facut efectul si de la care nu am avut reactii adverse. Imi reduc pofta de mancare, imi dau energie pe timpul zilei, si nu am nevoie decat de vreo 5 capsule. Se dau si la bucata, eu imi iau cate 5 sau 7, in functie de cat am pus pe mine. Capsula e in jur de 4 lei bucata. INSA, daca problema kg e mai mare, si nr de kg care trebuiesc date jos e mai mare de 7-10 kg iti recomand un nutritionist, care in functie de inaltime, varsta si sanatate iti va recomanda tratament si dieta personalizata.

3 răspunsuri:
| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Buna,
Pai cel mai bine ar fi sa faci multa miscare, dar asa ca si pastile... sincer nu cred ca exista dar cel mai bun remediu este sa mananci multe fructe si mai putine calorii.
Sper ca te'am ajutat!

| Costyyysv a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la medic sa iti recomande ceva pentru tipul tau de organism. Degeaba te iei dupa altii, pastilele care pe mine m-ar ajuta, tie ti-ar putea face rau.

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com