| xFakeSmilex a întrebat:

Începe școala (din pacate) și trebuie sa imi iau o geantă(destul de incapatoare pentru cartii si alte lucruri). Vreau să îmi spuneți ce tip de geanta se poarta anul acesta, sunt clasa a9a așa ca nu vreau ceva cu desene sau alte chestii de genul. Daca puteti sa imi lasati si linkuri ar fi minunat. Cea mai frumoasa primeste funda!

5 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Eu sunt adepta stilului elegant si am de gand sa`mi cumpar o geanta-poseta.In fine, intelegi tu.
P.S.si eu trec in clasa a 9`a---------------->>>emotii mari

| ciochinarubianca23 a răspuns:

Eu mi-am luat de firma costa mult dar este buna anul trecut mi-am luat adidas nu prea a fost buna dar anul acesta am luat pe cea mai scumpa de nike in fine daca nu ai bani nu stiu du-te la magazine de domnisoare poate gasesti verisoarmea tot clasa 9 ea are noroc noi avem rude in Londra si ne da ei dar du-te la Zara gasesti acolo

| Iuli02 a răspuns:

De preferinta ti-as recomanda ghiozdan...e mai comod. De ex eu sunt in clasa a 11 si am un ghiozdan adidas gri cu roz...parerea mea:* sper ca te-am ajutat

| xdidiiii a răspuns:

Gen de carpa, cred ca stii la ce ma refer;-?, sau geanta gen: hippie, so >big grin