| ShamelessQboy a întrebat:

Ce părere aveți despre unghiile false si extensiile de par la fete?
Pe mine unul, sincer ma cam dezgustă...

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, daca e un model finut nu ma deranjeaza, dar daca sunt exagerat de lungi, ascutite si un model din ala cu pietricele si porcarii, nici eu nu suport.
Cu extensiile n-am nimic daca nu sar in ochi.

| Nemessys a răspuns:

Eu prefer o fata cat mai naturala.
Asa ca orice de genul asta unghii false si tone de machiaj, nu le suport.

| munteanuionvictor a răspuns:

Le prefer pe cele naturale.

| DroIja a răspuns:

Atunci ia-le cu o felie de lime să-ți mai taie greața. Că e mai dificil să-ți bagi degetele pe gât ca băiat când ai unghii așa de lungi.

| ShamelessQboy explică (pentru DroIja):

Nu inteleg de ce răspunzi fără să citești întrebarea, întrebarea este despre fete in primul rând si despre unghii false și extensii de păr.
Nicidecum nu concep unghii mari la bărbați lol

| DroIja a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nu pricep de ce răspunzi fără să citești răspunsul, răspunsul meu era că nu pricep de ce îi provoacă dezgust unui bărbat ceva ce poartă o femeie. Mă gândeam c-ai înghițit vreo extensie și ți s-o făcut greață.

| ShamelessQboy explică (pentru DroIja):

Este doar un schimb de opinii, fiecare este liber sa poarte ce vrea!
Eram doar curios dacă mai are cineva aceiași părere că mine...
Asa cum femeile discuta despre bărbați și noi bărbații ne dăm cu părerea dar la urmă urmei fiecare cu gustul lui, eu unul le prefer naturale, prefer sa ating o femeie nu atasamente de plastic.

| DroIja a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Eh, preferi tu, dar ar trebui să prefere și ele.

| ShamelessQboy explică (pentru DroIja):

Aici nu te contrazic, desigur fiecare cu preferințele lui.