| XZX213 a întrebat:

întrebare pentru fete. Cine a folosit gaz lampant pentru creșterea parului? Eu il folosesc de jumătate de an. A crescut dar nu extrem de mult, cred ca ar fi crescut atât si fara. Voi cate luni l-ați folosit? A avut vreun efect? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Gaz lampant? Doamne...
Eu folosesc https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10051537
Cam de o sapt, o sa vad ce efecte va avea, cert e ca prietena mea are un mic bretonel dupa ce a folosit un flacon, i-au crescut f multe fire noi si parul are mai mult volum.
Recomand sa il tunzi la 3 luni - cam 1 cm - si sa il ingrijesti cu diferite serumuri, masti hidratante si daca ai rabdare in 2 ani ai clar 20-25 cm lungime in plus.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu cred ca vreo solutie poate face parul sa creasca mai repede, el tot in ritmul lui o sa creasca pentru ca nu e o planta

| Arthiom a răspuns:

Nu mai folosi gaz lampant pe par niciodata in vecii vecilor amin! Ca nu creste mai repede, dimpotriva, il usuci si iti poti irita si scalpul. Asta e o prostie babeasca.

Daca vrei ceva natural, foloseste ulei de ricin, asta e consacrat pentru asa ceva; sau incearca cu ce a spus @alina2k18

| XZX213 explică (pentru Arthiom):

Tu l-ai folosit?

| Arthiom a răspuns (pentru XZX213):

Ulei de ricin nu am folosit eu, a folosit o ruda ca avea intentii similare, si din cate stiu eu nu s-a plans.