| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: VOi ati folosit frunze de nuc pentru a va inchide culoarea parului? A avut vreun efect? Daca da, dupa cate spalari s-a vazut rezultatul?
Funda si voturi!:X

Răspuns Câştigător
| andreutzza04 a răspuns:

Hey...eu folosesc chiar si acum infuzia de frunze de nuc, dar diferenta nu e prea mare in schimb obtii niste reflexii roscate foarte frumoase. De fiecare data cand te speli pe cap se duce din nuanta si trebuie iar sa te clatesti cu ceaiul acela. Pot spune ca e bun deoarece creste rezistenta parului si straluceste. Eu ma limpezesc cu infuzia aceea si nu o mai clatesc singurul lucru care e aiurea, cred eu, este acela ca atunci cand folosesti placa pot ramane urme de roscat pe ealaughing ca la vopsea dar daca le stergi cu un prosop se duc.
Sper ca ti-am fost de ajutor:* bafta P.S.: eu vreau sa incerc si reteta cu cafea...am azuit ca inchide nuanta parului mult mai bine