| KatherineP a întrebat:

La mine la scoala se organizeaza o petrecere de halloween. Eu am rolul unei diavolite.hee hee. Nu stiu cu ce sa ma imbrac, machiez. Vreo idee? big grin

3 răspunsuri:
| ASDSM a răspuns:

In ceva rosu si sexy in,dar nu foarte ca totusi e scoala, vezi in magazine, sau sunt magazine cu costume de inchiriat du-te la unul din alea si vezi ce-ti place iar la machiaj cred ca ar merge ceva cu negru si culoarea costumului

| watzzup a răspuns:

Du-te la dracu' si intreaba-l laughing laughing laughing il vezi? > devil

| andreea992 a răspuns:

Imbracate in cv rosu.:X macheta cu maro sau rosu sau nugru buzele maro date cu ruj. fundita?love struck.party frumoasa!