| alina0 a întrebat:

TPU! Ma lupt cu acneea de vreo 2 ani, am folosit foarte multe creme, dar degeaba am folosit si Zynerit, dar nu imi trec! Am tenul gras.si am multe pete pe obraji(pe frunte nu mai am). Si doream sa va intreb este bun mibazonul? Am auzit recent de el, si sunt curioasa daca isi face efectul in 10 zile?
Va multumesc!
Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Giulia_5490 a răspuns:

Crema de galbenele! la inceput si eu am fost sceptica in privinta acestei creme. dar cu timpul m- am convins de efectele ei benefice

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Eu am incercat sa imi pun scrum de tigara pe ele iar acum nu mai am big grin scrumul trebuie sa arda o sa doara putin dar nu ai ce face!

| SpaNu88 a răspuns:

Incearca 8 Billion Acidophilus & Bifidus de la Now Foods