| Stanescu_Daniela_1970 a întrebat:

Buna TPU.
Maine dimineata plec intr-o excursie la munte si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Mergem cu scoala la sinaia si busteni, iar eu nu prea stiu cum va fi(frig sau cald)... daca mi-ati putea da niste sfaturi.Eu ziceam sa merg in pantaloni scurti, maieu si pantofi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu ce vrei.

| Stanescu_Daniela_1970 explică (pentru anonim_4396):

Mda,dc raspunzi aiurea si fara sens...ca nu ai ce face, nu? Daca stiam cu ce sa merg nu mai puneam intrebarea...genius.LOL

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stanescu_Daniela_1970):

Da, chiar nu aveam ce face și mă gândeam să răspund și eu la niște întrebări inteligentewinking

| good2answer a răspuns:

Pantaloni scurti, tricou funky si cizmulite fara toc plus un hanorac cu fermoar in cazul ca se face frig seara.