| fatiggue a întrebat:

Mi-am dat comanda de Xiaomi Mi Band 3 si am observat ca este prea mare pentru mana mea.
Adica sunt baiat si am incheietura manii, in general antebratul, foarte subtire si va arata ridicol. Va rog veniti cu cateva sfaturi, antrenamente, sa stea ceasul okey pe mana, m-am gandit sa-l pun cat mai aproape de laba mâinii dar nu stiu daca arata tocmai bine. Multumesc.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ridicol în nici un caz! Sigur o să-i faci pe mulți curioși

| fatiggue explică (pentru sierra1):

Adică, de ce ar fi curioși?

| sierra1 a răspuns (pentru fatiggue):

Că ai scula aia pe mână

| fatiggue explică (pentru sierra1):

Mersi, dat tot nu faci să mă simt mai bine

| sierra1 a răspuns (pentru fatiggue):

Nu ai altă soluție atunci decât să-l vinzi și ai scăpat de problemă

| HugeHulk a răspuns:

Aratati ca naiba astia slabi de tot cu ditamai chestiile pe maini. Calm down

| fatiggue explică (pentru HugeHulk):

"Ăștia slabi" parcă te văd că mâna mea e mai groasă decât picioru tău. În caz că nu observi nici eu nu agreez astfel de accesorii la persoanele mai slabe, de aceea am cerut soluție, chiar nu imi doresc să "torturez" pe cineva cu așa ceva. Așa că stai in banca ta. Am venit aici să cer ajutorul nu să vă demonstrez ce misto im imi stă cu smart uaci.

| HugeHulk a răspuns (pentru fatiggue):

laughing eu mai degraba cred ca bratul meu e mai mare ca tot corpul tau, dar in fine. Fac antebrat cu mai multe kg decat ai tu asa ca stai in banca ta, pe net ai gura mare, face to face te caci pe tine si sa ma saluti.

| fatiggue explică:

Edit: M-am informat și am aflat că nu le pot ingroșa, doar întări sad