| Ancutzata a întrebat:

nu stiu de ce dar la 17 ani imi cade parul, tin sa mantionez ca ma spal pe cap 1 data sau de 2 ori pe sapt si am un scalp gras gen dupa 2 zile pamm, par jegos si nu pot sta cu el gras si dupa ce il spal il pieptan ud si cam cade ..azi a dat mama cu aspiratorul si a luat un pumn de par de pe covor, ce sa fac sa numai cada?

2 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic dermatolog sa iti dea un tratament.

| Palorma a răspuns:

E normal sa.ti cadă
Dar daca îți cade prea mult, ar trebui să te duci la un medic cv. pana nu e prea tarziu