| Carla12 a întrebat:

Parul meu are prea mult volum dupa ce fac baie. Mi se umfla foarte tare indiferent de sampon. [Nu am incercat chiar toate marcile de samponoh go on] Ceva idei? [in afara de a'mi intinde parul' cu placa de fiecare data] Mersii mult:* Dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Pai nu il pieptana in timp ce-l usuci, piaptana-l dupa ce il usuci si foloseste un balsam dupa sampon, eu tot aveam asa problema si m-a ajut ceara pentru par de la nivea! e super, vine in cutie violeta si e ca un fel de crema unsuroasa i-ai foarte putin pe degete (foarte putin) sa nu se faca parul gras si aplici pe par, netezesti parul si nu mai are asa volum :* sper ca te-am ajutat. funda? kiss

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Conteaza si ce sampon folosesti, dar iti poti da dupa ce te speli cu balsam sau cu o masca pentru par.

| iacob_2737 a răspuns:

Exista un sampon pentru parul cu volum care il netezeste la tony&guy( se gaseste in farmacii).