| buterfly a întrebat:

Heyy...Sambata seara o sa ies cu iubi intr-un club, fiind o seara speciala ca de Valentine's Day. Dati-mi si mie niste idei cum ar trebui sa ma imbrachappy
Nu vreau sa fie nici ceva foarte extravagant si nici ceva foarte subtire pentru ca e cam frig afara!sad

Help! Dau funda+vot!winking:*MS!

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai avand in vedere ca s-a mai incalzit, poti sa te imbraci cu o fusta pana la baza genunchilor, colanti colorati, nu transparenti, de exemplu roz sau rosi, sau chiar mov love struck. Dar fustita sa fie neagra. O bluzita nu foarte subtire, care sa se asorteze cu colanti. Poate o bluza roz cu niste imprimeuri ori galbena, bleu, mov. Pantofi sau chiar botine pentru sezon, albe sau negre big grin. O gecuta de blugi sau de piele, neagra. Sau bleu. Si niste accesori dragute. Daca nu iti place acest still, poti alege o pereche de blugi skinny, si o bluza peste posterior, cu umeri sau cu colturi moderna. Si gri-ul este la modawinking. Sau erahee hee, ma rog, importan este sa iti placa tie big grin. fundita?

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/? utm_source=TPU&utm_medium=branding&utm_campaign=Feb11&utm_nooverride=1

| RoxAnana a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0&tx=58&ty=89

http://www.fashionlife.ro/......exy-black/

http://amelie.ro/fashionista/stradivarius

http://www.google.ro/......tp?/imgres 3399&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=171&vpy=309&dur=3668&hovh=144&hovw=192&tx=165&ty=100&oei=6klVTfieDMeUtwfLlYCyDQ&page=8&ndsp=21&ved=1t:429, r:7, s:149&biw=1280&bih=605