| eryn a întrebat:

Buna TPU scuzati categoria este cea mai accesata, as vrea sa stiu la 11 ani si 1, 55 m cate kg ar trebui sa am?

Răspuns Câştigător
| truefriend a răspuns:

Ești înaltă pentru vârsta ta :d. Eu am 13 ani și 1, 52 m :d. Am 40 de kg. Tu ar trebui sa ai in jur de 40-45, dar daca ții cont și de faptul că ești înaltă, nu strică un 45-48 :*.

| eryn explică (pentru truefriend):

Mersi :*Mersi la toti :*

4 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

| Cătălina a răspuns:

Aproximativ 45 kg.

| lolita24 a răspuns:

Poi si eu am 11 ani si sunt slaba! Nu trebuie-sa fii prea grasa. Astia care zic ca trebuie-sa ai 45 is nebuni la cap. Maxim 37 de kg. Asa ai avea un corp perfect. Nu te lua dupa gura lumii daca esti prea slaba sau grasawinking