| AlYsPeCiAlGiRl a întrebat:

Buna TPU.stiti cum as putea sa ma tund. adica ca breton sa-mi fac? aveti idei? mersi anticipat; xdau fundita:*; x

3 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

La breton sunt doar doua stiluri.Cel normal si cel emo.Ar mai fi si cel scurt deci sunt trei.

| teutzykapiki a răspuns:

Tunsori bob cu breton,drept, bob drept,in scari, asimetric, filat. Sper ca te-am ajutat FUnda?

| shushulyka a răspuns:

Eu ti-a si zice sa te tunzi cu iți place si dupa sa imi trimiti si mie o poza si dupa poate ma tund si eu (id -ul me beatiful_pink_victoria@yahoo.com:*)sa nu uiți eu sunt tunsa (vezi pe facebook violeta medeleanu )dar am fost si mai surt