| Abibina a întrebat:

happy Sunt roscata,am parul lung,des si aspru. Acum mi s-a nazarit mie sa ma fac blonda. Vreau sa va intreb cat de tare strica parul decolorarea sau care sunt consecintele ei. Si daca e cat de cat ok, ce tratamente de par ieftine si la indemana am la dispozitie dupa decolorare? As dori sa aflu experientele concrete ale altor fete pentru ca nu prea am incredere in Google. Va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Buna happy
Daca parul din poza de profil este al tau, nu incerca sa faci acest experiment fara sa te sfatuiesti cu un hair stylist.S-ar putea ca in loc de blondul mult visat sa te trezesti cu un 'morcoviu'...
Mai bine te vopsesti la un salon decat sa-ti para rau dupa si sa te coste mult mai mult sa revii la culoarea ta.

2 răspunsuri:
| Anitta97 a răspuns:

Buna :*! Iti inteleg foarte bine situatia laughing Eu cred ca cel mai bine ar fi sa folosesti Colour B4, este o vopsea super, iti scoate toata cloarea din par si nici nu iti arde parul, are toate tratamentele in cutie si este perfect

| meandme111 a răspuns:

Daca il decolorezi o sati arzi parul si peste un timp o sa inceapa sati cada