| AlexAL275 a întrebat:

Voi ați cumpărat de pe site-ul thinking? Ce părere aveți despre produsele lor? Sunt calitative?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu la ce site te referi, dar te sfatuiesc sa intri pe site-ul lor sis a vezi de unde se face livrarea (shipping) sau unde sunt facute produsele.
Cel mai probabil sunt facute in China si calitatea lor este una proasta, ca orice marfa facuta in asia.

| AlexAL275 explică (pentru Violleta2022):

Thinking e o pagină de Facebook care și-a făcut un site în care vinde pulovere, hanorace, etc.
Link : http://www.shop-thinking.com

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexAL275):

Produsele sunt inregistrate cu marca "xplicit apparel" dar nu scrie efectiv unde sunt facute.
Cautand pe internet SC xplicit apparel srl am dat de situatia lor financiara, critica din 2018, cu pierderi masive, cu sediul expirat deja si banuiesc ca si-au vandut stocurile altora, pe sume foarte mici.
https://termene.ro/firma/33826646-XPLICIT-APPAREL-SRL

Nu vad nicaieri ce calitate au, asta chiar nu-i specificat.
Vad ca majoritatea produselor sunt 100% bumbac.

| AlexAL275 explică (pentru Violleta2022):

Ce părere ai de ele? Merită să dai 120 de lei pe un hanorac imprimat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexAL275):

Nu stiu daca merita, ca nu-i stiu calitatea.
Dar ai putea sa le scrii si sa-i intrebi, unde este facut si ce calitate este.