| alina0 a întrebat:

Buna,TPU! Voi cum va imbracati in prima zi de liceu?
E ok sa port blugi rosii cu un tricou roz pal si balerini?
Astept pareri.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BoBoKeL a răspuns:

Hey, dap este destul de ok..acum depinde si la ce liceu te duci ca daca este unul cu uniforma nu prea e ok. poti inlocui tricoul roz cu unul alb cu cv pe el sau simplu:* va arata mult mai bine nu numai roz si rosu:* Sper ca ti-am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

E bine, dar cred ca ar trebui sa te imbraci mai uniform, cu niste haine alb negru daca asa se respecta la voi in scoala, pentru ca noii profesori sa-sipoata crea o impresie buna pentru tine. Multa bafta. Pupici))

| Elvina a răspuns:

Eu am terminat scoala. E bine cum vrei sa te imbraci. Bafta!

| Quanah a răspuns:

Ori imi iau o rochie lunga, neagra in fundal si modelul albastru deschis, bleu si alb. Ori pantaloni scurti cu un tricou. Sau in cel mai bun caz, blugi negri cu un tricou [nu conteaza culoarea tricoului] laughing

| zaooo a răspuns:

Mm misto prima zi si eu oare ce colegi o sa am sper sa fie de gasca nu ca cei vechilaughing apropo la ce liceu esti?:p

| daffyduckk a răspuns:

Da, de ce nu? E chiar perfect thinking Cat timp culorile nu sunt prea stridente.
Eu imi iau o pereche de blugi simplii, putin taiati, un tricou cu niste embleme si taieturi, albastru cu rosu, si in picioare adidasi.

| Sabi98Gold a răspuns:

Mh. ar fi frumos abiliamentul acesta doa rca pentru prima zi de scoala, profesori mai asa. mno pare prea 'piti' strident
As-i zice ca ar fi mai ok perechea de blugi rosii si o camasa ceva alba cu balerini happy