| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Credeţi că este ok să vin astfel îmbrăcată în prima zi de liceu?
Vreau să îmi iau nişte blugi skinny, un tricou alb cu scrisuri negre, o geacă de blugi şi nişte teneşi converse albaştrii? Şi să îmi îndrept părul. thinking Aştept păreri!

2 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

E foarte fain asawinking
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar prima zi de scoala, chiar nu conteza cu ce esti imbracata ca a doua zi nu isi mai aduce nimeni aminte. Daca tu te simti bine in ce o sa imbraci asta conteaza.