| gabyella a întrebat:

Buna TPUhappyvreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturihappyam un fel de puncte negre (dar nu sunt negre), dar sub piele in zona barbiei..cum as putea scapa de ele? fundita

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Facandu-ţi o mască de faţă cu miere şi scorţişoară.
Amesteci ingredientele, apoi aplici pasta obţinută pe ten insistând în zonele cu probleme.
...ta-solutia

3 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Incearca asta pune la fiert niste ceai de musetel fierbel bine bine si toarnal intr-un vas dupa pui un prosop peste vas si te bagi cu capul sub prosop si stai in abur. sper ca te-am ajutat funda?

| lov3u a răspuns:

Si eu am avut, cel mai bine du-te la salon, acolo exista niste tratamente pe care le poti face, sunt chiar eficiente

| hanayonna a răspuns:

Si eu am avut si sunt super enervante. poti incerca NIVEA VISAGE PURE EFFECT CLEAN DEEPER. funda?