| sticksulet a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon,dar nu stiu cum sa fac. As dori informatii despre ce beneficii are un reprezentant Avon, si daca are ceva daca am mai putin de 18 ani. Funda

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NicollHellen a răspuns:

Dar aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| Diiianaa a răspuns:

laughing Tot ce trebuie sa faci e sa intrebi niste persoane daca vor anumite produse de acolo, pe spatele catalogului iti lipesti numarul de telefon, iar apoi ei te vor suna si iti vor spune numarul sau numele. Dupa aceea tu te vei duce la firma Avon, si le vei da toate comenziile. Funda?

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

E foarte simplu sa te inscrii in AVON si o poti face online fara batai de cap.

Intra si completeaza formularul de aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

Mult succes!

| mariaavon a răspuns:

Buna
Daca nu ai devenit inca reprezentant Avon,pot sa te inscriu eu cu cea mai mare placere.
Mai intai de toate sa iti raspund la intrebari.
Ce trebuie sa faci pentru a deveni reprezentant Avon este:imi trimiti datele tale,adresa din buletin,adresa unde stai (daca difera de adresa din buletin), o copie de buletin, pe care o atasezi la fisa de inscriere pe care ti-o voi trimite prin posta(daca stai in provincie), daca esti din Bucuresti ne putem intalnii, ca sa iti explic tot ce trebuie.
Beneficiul tau este:depinde de valoarea comenzi tale si ce discount ai la ea.cu cat este mai mare comanda cu atat ai discout mai mare si iti raman mai multi banuti.
oferta speciala pentru reprezentanti, de unde putem sa ne luam produse la reducere.
revista My Avon Magazine care ne ajuta intotdeauna sa promovam produsele, mai ales noile produse pe care le putem lua la un pret avantajos
Programul de bun venit care consta in trei cadouri timp de trei campani.
Nu este nici o problema ca nu ai 18 ani, te poti inscrie pe numele mamei sau tatalui. Sper ca te-am ajutat
Poti sa ma cauti la id-ul mary_papusika23

| Mymytica a răspuns:

Buna da-mi add: avonncosmetics32. ai multe beneficii:cadouri, discount intre 15-40% depinde de valoarea comenzii tale, livrare gratuita, termen de plata de 17 zile.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.Nu are importanta varsta.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Doar3u a răspuns:

Buna! Nu are nimic ca nu ai peste 18 ani! cauta pe goole si vei afla tot ce e nevoie!winking

| Grozavescu_Roxana_1993 a răspuns:

Buna. eu sunt lider avon. daca ai mai putin de 18 ani te poti inscrie pe numele unui adult. sincer iti spun ca si reprezentant pentru o comanda de 750 lei castigul tau este de 300 lei...
te pot ajuta sa devi reprezentant AVON daca vrei... da-mi add pe roxana_grozavescu

| tincuta123 a răspuns:

Buna! eu sunt lider avon! daca vreti sa deveniti reprezentan, ma gasiti pe adresa de messenger,, constantin. tincuta,, si va voi spune ce trebuie sa faceti