| Alina_Pavel_1995 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon, dar nu stiu cum sa fac. As dori informatii despre ce beneficii are un reprezentant Avon.

3 răspunsuri:
| Avon053 a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii ca reprezentant Avon sau sa aflii mai multe informatii trebuie sa suni la 0735856209.

Răspuns utilizator avertizat
| oEllao a răspuns:

Heii! happy
A fii reprezentant AVON contine multe beneficii, vei primi lunar impreuna cu catalogul o mica revista cu reduceri pentru reprezentanti. In functie de comanda pe care o vei face firmei, vei primi produse gratis, spre exemplu parfumuri, ceasuri, luciuri, si asa mai departe. Desi trebuie sa te anunt ca este o responsabilitate mare. Ocupate doar sa ai destui clienti lunar, si iti vei umble sertarul cu produse AVON.
Bafta happy!