| Marselina a întrebat:

Vreau să îmi fac ombre hair roscat, dar nu prea mă pricep. Nu m-am mai vopsit până acum si nu prea știu cum funcționează. În primul rând vreau sa știu dacă mi-l vopsesc cu o nuanță mai inchisa de rosu de la mult spălat o să ajungă să se facă roz. Precizez că sunt șatenă http://www.darel.ro/......ST30_2.jpg o culoare asemănătoare. Si mai vreau sa știu dacă e neapărat nevoie să îmi decoloreze parul.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Depinde si de calitatea vopselei. Daca culoarea vopselei e mai inchisa decat culoarea parului tai atunci e ok. O sa prinda. Iti recomand vopseaua de la schwarzkopf. In cazuk in care parul e mai inchis ca vopseaua trebuie neaparat sa te decolorezi. Sfatul meu e sa mergi la un salon si o sa iti dea mai mukte detalii